0%

גוסטים – Ghost Production

מה זה ‏Ghost Production


‏Ghost Production היא השיטה שבה העולם היום עובד. משתמשים בה אמנים, זמרים ותקליטנים אשר אין להם את הידע, הניסיון והזמן הנדרש ליצור מוזיקה באיכות גבוהה ולכן הם פונים לשירותי גוסט פרודקשיין. אך אל תטעו, גם אמנים גדולים ומוכרים נעזרים בשירותי גוסט פרודקשיין.

אנו אוהבים מוזיקה, אנו אוהבים ליצור וזה מה שזורם אצלנו בדם. יש לנו סטודיו ואת כל הציוד הדרוש ואנו מעמידים לשירותכם את יכולותינו המוזיקליות. השירותים שלנו מעניקים פתרון לכל מי שרוצה להתעסק בצד הזוהר של עולם ה DJ’s ולתת לאחרים לעשות את העבודה בשבילו.

מי שפונה לשירותי גוסט פרודקשין בעצם קונה את הזכויות המלאות על הטרק – הרכישה מלווה בחוזה המבטיח את זכויות הלקוח ומחייבת אותנו לסודיות מלאה. לצורך ההפקה אנו מעמידים לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע בתחום.

אם אין לך את הזמן או שחסר לך הציוד והניסיון ואתה מעוניין להפיק טראקים, תן לנו לעשות את העבודה בשבילך. אנו נפיק ונקליט עבורך את היצירה לפי הקונספט והרצונות שלך ובעזרתנו תוכל להגיע לקהלים חדשים והצלחה מסחרית.

PickUp Ghost Production


פיקאפ גוסט פרודקשין מחברת בין תקליטנים וזמרים\ראפרים עם מפיקי מוזיקה מהשורה הראשונה, והיא ה"מתווך" המושלם לקנייה ולמכירה של שירים\ביטים בהתאמה אישית ברשת.
מפיק ה- גוסט פרודקשין המורכב ביותר הוא שירות מקצועי שמבטיח ששני הצדדים המעורבים בכל עסקה יהיו מרוצים, ובאנונימיות מוחלטת!!

הפלטפורמה האינטואיטיבית ביותר תוכננה תוך התחשבות בחוויית המשתמש.
לקוחות מסוגלים לחפש במהירות מספר ז'אנרים, החל מבית פופ , טראפ, מזרחית , היפ הופ
ועד טכנו , דיפ האוס , פרוגרסיב האוס, אידיאם , טראנס ודאבסטאפ
כדי למצוא את הטראק המושלם שלהם.

המחיר לרכישת מוזיקה מחברת פיקאפ גוסט פרודקשין
נע החל מ- 1000 ש"ח ועד 5500 ש"ח, קונים יכולים לקבל בדיוק את מבוקש במחיר הגיוני.
לעומת זאת, פיקאפ גוסט פרודקשין מאפשרת למפיק לקבוע את מחיר עבודתו תוך שמירה על עד 70% מההכנסות.

בנוסף קיימים מסלולים מותאמים אישית מהשורה הראשונה, צוות הבית של מפיק ה- גוסט של פיקאפ, מורכב ממוסיקאים מאומנים ומנגנים בעלי ניסיון רב ביצירת מנגינות שיכולות לספק לך מהפך מהיר ושירותי הפקה + בנייה + מיקס ומאסטר עבור רמיקסים והופעות רשמיים.

Play Cover Track Title
Track Authors