0%

אודות

כאשר הקמנו את Pickup DJ’s ראינו מול עיננו יותר מרעיון עסקי. השאיפה שלנו הייתה להקים בית המעניק תמיכה מלאה לכל מי שצריך שירותי מוזיקה מכל הסוגים, כמו גם ללקוחות המחפשים שירותי תקליטנים. כך הם בדיוק השירותים שלנו, שירותים הפונים לכל מי שנמצא בתעשייה או כל מי שנזקק לשירותי DJ.

לצורך הגשמת החזון גייסנו את כל החברים, תקליטנים מוכרים ואנשים מהתעשייה אשר חיים ונושמים מוזיקה. שמות מוכרים בתחום אשר מעורבים בהפקות בארץ ובחו“ל מול חברות התקליטים וההפקה הגדולות בעולם, והכל על מנת להציע לכם חבילת שירותים מקצועית הכוללת הכול, משירותי אולפן והפקות ועד תקליטנות לאירועים ומסיבות.

השירותים שאנו מספקים לכם הם תוצר של אהבה, ניסיון, יצירתיות ותשוקה גדולה למוזיקה. אנו עושים הכל בצורה יסודית על מנת להביא לכם את התוצאה המושלמת. אנו תמיד נמצאים כאן לשירותיכם, מוכנים לענות על כל שאלה ולהעניק את כל העזרה האפשרית בהפקות ומסיבות.

 

השירותים שלנו

אצלנו ב Pickup DJ’s תוכלו לקבל מגוון שירותים מוזיקליים. אנו מעניקים שירותי אולפן הכוללים הקלטות לייב, הפקות מוזיקליות, הקלטות שירה, שירותי הלחנה וגוסט פרודקשין. כמו כן אצלנו תוכלו למצוא תקליטנים לכל סוגי האירועים והמסיבות, מחתנות ועד מסיבות טבע ומועדונים, כמו גם השכרת ציוד לאירועים.

בכל צורך מוזיקלי, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את השירות הטוב ביותר. אנו קשובים לצרכים שלכם ומעניקים לכם את סל השירותים הדרוש ובעזרתם של מקצועני תעשיית המוזיקה והתקליטנות בישראל.

Play Cover Track Title
Track Authors